Autopasiulymai.lt

Tai automobilių pasiūlymų platforma, kurioje galite parduoti automobilį greitai ir už didžiausią kainą, nes kainą pasiūlys ne viena automobilių supirktuvė, bet kelios. Kiekvienas pateiktas automobilis atsiras pagrindinėje automobilių supirkimo platformoje, kurioje pirkėjai galės pasiūlyti kainą, kurią galėsite pasirinkti patys, taip pat yra siunčiami el. laiškai apie kiekvieną naują įkeltą pasiūlymą supirkėjams, kad juos informacija pasiektų kuo greičiau ir jie pasiūlytų savo kainą.

Automobilių supirkėjams

Autopasiulymai.lt tai profesionalus sprendimas jūsų verslui, gaukite kokybiškus, tvarkingus bei vertingus automobilių pasiūlymus mūsų platformoje. Mūsų tikslas padėti Jums rasti automobilių pasiūlymus, o jūsų juos nupirkti. Autopasiūlymų sistema yra nuolatos prižiūrima bei atnaujinama, programuojamos papildomos funkcijos, kurios pritrauktų didesnį kiekį vartotojų.

Išskirtinis automobilių supirkėjų skelbimas pagrindiniame

Gaukite tiesioginius automobilių pasiūlymus iš autosupirkejai.lt platformos lankytojų, mūsų klientai yra potencialūs klientai, perkamos Google Ads ir Facebook Ads reklamos automobilių supirkimų tema.

Kainos:

1-3 pozicija:
20 eur/mėn.
50 eur/3 mėn.
120 eur/metams.
4-10 pozicija:
10 eur/mėn.
25eur/3 mėn.
60 eur/metams.
*Išrašome sąskaitą faktūrą.
Norite įsigyti susisiekite info@autopasiulymai.lt arba telefonu +37060749949

Skelbimo pavyzdys:

Automobiliai išsimokėtinai, Išperkamoji nuoma

🚗Automobiliai išsimokėtinai 🚗 📄Išperkamoji nuoma📄 🔍Platus automobilių asortimentas🔎 Kiekviena savaitę atsinaujiname. 💶Pradinis įnašas 0€💶 Nupirksime jūsų senąjį automobilį . Sutvarkysime visus dokumentus per diena Robertas ☎️+37063815133☎️.